Penigra – kolejny bubel czy nie? opinie i nasze porównanie

Penigra to jeden z najstarszych leków na rynku, który leczy potencję. W odróżnieniu od innych leków, Penigra posiada bardzo prosty skład. Kilka ekstraktów z ziół oraz l-arginina, to praktycznie cały skład tabletek Penigra.

Problem z erekcją może być błahy, ale może być też skomplikowany. W wielu przypadkach brak erekcji to wina psychiki, zaś w innych problem z ukrwieniem organizmu.

Jak wiadomo ze szkoły, erekcja powstaje na wskutek wypełniania penisa krwią. Penis jest zbudowany z ogromnej ilości nerwów, oraz ciał sprężystych, dlatego dopływ krwi do tego narządu jest niezwykle ważny.

Problem z ukrwieniem może mieć wpływ na kondycję seksualną. Należy ten problem leczyć, a Penigra na pewno w tym pomoże. W odróżnieniu od wielu innych leków, Penigra nie tylko powoduje natychmiastową erekcję, ale leczy ten problem.

W opakowaniu znajdziemy kilka tabletek z logiem producenta, oraz kartkę z informacją. Lek należy zażyć na około 30 minut przed planowanym stosunkiem i nie zaleca się przyjmowania podwójnej dawki.

Osoby z wadami serca powinny skonsultować się z lekarzem i poinformować go o planowanej kuracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>