Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg 7 żel Zobacz większe

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg 7 żeli

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w kartoniki zawierające 7 saszetek. „Week Pack”

Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający

Działanie do 4 godzin.

Więcej szczegółów

140,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg ?

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg to lek, dla mężczyzn, poprawiający potencję seksualną i pozwalający osiągnąć zadowalający wzwód, podczas podniecenia seksualnego. Ten typ Kamagry jest łatwy do przyjmowania i łatwy do połknięcia, dzięki postaci żelu. Lek ten jest sprzedawany w 7 opakowaniach, gdyż jest to kuracja 7-dniowa.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra w żelu (Oral Jelly) ?

Kamagra w postaci żelu doustnego (w języku angielskim: Kamagra Oral Jelly), to 7 szaszetek wypełnionych galaretowatą substancją, łatwą do połknięcia. Substancja ma kolor. Wszystko to zamknięte jest w prostokątnym opakowaniu, opatrzone hologramem z nazwą producenta, czyli firmą Ajanta Pharma, unikalnym numerem seryjnym, a także datą ważności. Warto zwrócić też uwagę, że oryginalna Kamagra w żelu posiada postacie dwóch osób znajdujących się zaraz przed nazwą produktu na froncie opakowania, jako złotego koloru wybrzuszenia.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra żel doustny 100 mg ?

Główną zaletą leków oferowanych w postaci żelu jest jego łatwość przyswajania, co powoduje szybsze i skuteczniejsze działanie już chwilę po zażyciu, a także nie ma konieczności łykania tabletek. Pozostałe działanie tego leku nie różni się w znaczący sposób od oferowanej przez nas Kamagry w tabletkach.

Lek działa rozkurczowo na naczynia krwionośne, odpowiedzialne za transport krwi do męskich organów płciowych, a także pomaga zachować odpowiedni jego poziom przez długi czas.

Jaki jest skład leku Kamagra żel doustny 100 mg ?

Substancją odpowiedzialną za wysoką skuteczność leku, jest środek o nazwie Sildenafil. Każda pojedyncza tabletka zawiera 100mg tego środka, co zapewnia odpowiednie działanie na okres około 24 godzin, lecz może się to zmieniać w zależności od wagi ciała, a także przyjmowanych w międzyczasie pokarmów. Sildenafil jest głównym składnikiem leku, inne substancje występują w śladowych ilościach i nie są odpowiedzialne za właściwe działanie leku. Każda tabletka do rozpuszczania posiada inny smak, między innymi ananas, truskawka, banan i inne.

Czy używanie Kamagra żel doustny 100 mg jest bezpieczne?

Używanie leku Kamagra w postaci żelu doustnego jest w pełni bezpieczne, ale musi być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przedstawić całą swoją historię przebytych chorób, a następnie poinformować go, o obecnym stanie zdrowia, a także poinformować go o chęci przyjęcia określonego preparatu. Zawsze przed zażyciem dostarczonego leku, należy dokładnie przeczytać ulotkę i sprawdzić czy leki nie spowodują uczulenia lub innych niepożądanych skutków ubocznych. Zawsze należy stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania leku, a także nie mieszać leków poprawiających potencję z alkoholem i tłustym obfitym posiłkiem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów należy natychmiast skontaktować się ze swoim lekarzem.