Lovegra dla kobiet 100 mg 4 tabletki Zobacz większe

Lovegra dla kobiet 100 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki

Najlepszy lek na poprawę libido dla kobiet - hit ostatnich miesięcy w wielu krajach świata

Lek działa do 4 godzin

Więcej szczegółów

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Lovegra dla kobiet 100 mg ?

Kamagra dla Pań czyli Lovegra to środek, który poprawia libido kobiety, a także pozwala czerpać z seksu dużo większą przyjemność niż do tej pory. Jest kobiecym odpowiednikiem męskich leków na potencję, lecz jego skład i działanie są zupełnie inne. Specjalny skład leku zapewnia nie tylko poprawę libido, lecz także jest w pełni bezpieczny dla zdrowia. Każda kobieta próbując raz Lovegrę, zostanie przy tym środku, gdyż przeżycia i opisy kobiet są jednoznacznie bardzo pozytywne. Producentem tego leku jest Ajanta Pharma.

Jak wygląda oryginalny produkt Lovegra dla kobiet 100 mg ?

Lovegra ma postać małej, łatwej do połknięcia, tabletki koloru różowego w kształcie rombu. Lovegra jest sprzedawana po 4 tabletki w jednym opakowaniu. Na każdej tabletce odbita jest nazwa producenta, a także ilość aktywnego środka Sildenafilu.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Lovegra dla kobiet 100 mg ?

Lovegra działa na układ rozrodczy kobiety poprawiając krążenie krwi i ukrwienie łechtaczki, a także intensyfikując doznania odczuwane podczas stymulacji pochwy. To wszystko pozwala osiągnąć większą ilość orgazmów i to dużo bardziej intensywnych nz zazwyczaj. Ochota na seks staje się nieporównywalnie większa, a odczuwanie przyjemności zwiększa się znacząco. Znacząco zmniejsza się również czas oczekiwania na ponowną gotowość do zbliżenia.

Jaki jest skład leku Lovegra tabletki 100 mg ?

Skład Lovegry to głównej mierze substancja czynna sildenafil – należąca do inhibitorów fosfodiesterazy typu V. Lovegra posiada specjalnie zmieniony skład substancji pomocniczych, które zapewniają bezpieczne stosowanie tego leku przez płeć piekną.

Czy używanie Lovegra dla kobiet 100 mg jest bezpieczne?

Tak, o ile zastosuje się najpierw do kilku porad odnośnie jej używania. Zawsze przed pierwszym użyciem Lovegry należy skonsultować się w lekarzem i przedstwić jemu całą historię wszystkich przebytych chorób. Jeżeli lekarz nie zdecyduje inaczej można nabyć swój lek. Należy wtedy przeczytać uważnie całą ulotkę i sprawdzić czy nie jesteśmy w grupie osób, którym używanie Lovery może zaszkodzić. Dokładnie stosować się do wszystkich zaleceń zawartych w ulotce. A w przypadku jakichkolwiek skutków ubocznych niezwłocznie odstawić przyjmowanie leków i skonsultować się lekarzem. Jednak od początku sprzedaży Lovegry nie zgłoszono nam ani jednego przypadku występowania jakichkolwiek skutków ubocznych.