Poxet 90 mg 10 tabletek Zobacz większe

Poxet 90 mg 10 tabletek

Nowy produkt

Substancja czynna Depoxetin 90 mg

Pakowana w blistry zawierające 10 tabletek

Lek poprawia potencję, a także pozwala lepiej kontrolować długość stosunku.

Działanie do 15 godzin

Więcej szczegółów

250,00 zł brutto

Więcej informacji

Poxet 90 mg w tabletkach to lek poprawiający męską potencję, a także pozwalający w lepszy sposób kontrolować i opóźniać ejakulację nasienia. W naszym sklepie dostępne są leki Poxet 60 mg i 90 mg.

Produkt (Generic Priligy lub Generic Depoksetyna) jest krótko działającym inhibitorem wychwytu zwrotnego serotoniny (SSRI), Związki chemiczne zawarte w tabletce powodują spowolnienie reakcji chemicznej zachodzącej podczas stanu podniecenia, dlatego stosowany jest w leczeniu przedwczesnego wytrysku u dorosłych mężczyzn. Za proces ten odpowiada aktywny składnik leku, o nazwie Depoksytyna.

Depoksetyna jest dobrze tolerowanym prze organizm preparatem, stosowanym często również w lekach antydepresyjnych, który bardzo skutecznie poprawia wszystkie funkcje seksualne, które są związane z przedwczesnym wytryskiem. Dzięki swym wielorakim zastosowaniom Dapoksetyna pomaga zlikwidować również problemy psychologiczne przedwczesnego wytrysku, poprawiając u pacjenta jego pewność siebie.

Efekty po zażyciu leku Poxet mogą utrzymywać się do 15 godziny po zażyciu. Przedwczesny wytrysk jest częstym problemem / zaburzeniem seksualnym co może prowadzić do dyskomfortu i powodować problemy w relacjach seksualnych. Problem ten występuje u grupy mężczyzn, tuż przed lub zaraz po pierwszej penetracji. Z tabletkami Poxet 90 mg wreszcie możesz leczyć tą przypadłość!

Tabletki Poxet - dawkowanie i zastosowanie. Lek występuje w postaci małych, łatwych do połknięcia tabletek. Powinien być przyjmowany doustnie, warto popijać lek dużą ilością wody. Zalecana dawka początkowa wynosi 30mg, ale może być zwiększona aż do 90 mg w zależności od rodzaju schorzenia i zaleceń lekarza. Dawkowanie zależy głównie od masy ciała i stanu chorobowego pacjenta. Tabletkę przyjmujemy min. 1 godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, a maksymalnie do 3 godzin przed rozpoczęciem aktywności seksualnej. Czas maksymalnego stężenia w osoczu wynosi 1 godzinę. Następnie powoli spada. Najbardziej zadowalające efekty uzyskujemy do 15 godzin. Przepisana dawka leku, może być spożyta raz na 24 godziny. Nie wolno przekraczać tej dawki. W razie jakichkolwiek wątpliwości należy skonsultować się z lekarzem.