Super P-Force 100 mg + 60 mg 4 tabletki Zobacz większe

Super P-Force 100 mg + 60 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki

Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik

Działanie do 8 godzin

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach ?

Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach to lek poprawiający potencję i pozwalający lepiej kontrolować męski wytrysk. Specjalnie wzmocnione działanie leku zapewnia pełną kontrolę nad własnym organizmem.

Jak wygląda oryginalny produkt Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach ?

Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine ma postać tabletek podobnych do popularnych tabletek Viagra. Tabletki w kształcie rombu, jasno niebieskiego koloru, pakowane są po 4 w blistrze. Każde opakowanie posiada wytłoczoną datę produkcji, a także unikalny numer serii.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach ?

Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach to lek działający dwutorowo. Po pierwsze pomaga organizmowi doprowadzić w krótkim czasie do pełnego i długotrwałego wzwodu, poprzez powiększenie naczyń krwionośnych odpowiedzialnych za transport krwi do prącia. Drugim zadaniem Super P-Force jest pomoc w opóźnieniu przedwczesnego wytrysku. Lek pozwala w lepszy sposób kontrolować swój organizm i zapobiega niechcianym objawom. 

Jaki jest skład leku Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach?

Super P-Force to połączenie dwóch składników Sildenafilu w ilości 100 mg, odpowiadającego za poprawne osiągnięcie erekcji, a także Dapoksetyny w ilości 60 mg, odpowiedzialnej za kontrolę wytrysku.

Czy używanie Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkachjest bezpieczne ?

Super P-Force 100 mg Sildenafil + 60 mg Dapoxetine w tabletkach jest bezpieczne, ale tylko wtedy, gdy spełnimy poniższe ważne wymagania. Jeszcze przed zakupem leków należy skonsultować się ze swoim lekarzem lub farmaceutą i opowiedzieć jemu o wszystkich przebytych i obecnych chorobach, a także poinformować go o chęci rozpoczęcia kuracji Super P-Force. Gdy lekarz nie stwierdzi żadnych przeciwwskazań, można zakupić leki i uważnie przeczytać ulotkę, dołączoną do leków. Zawsze przy pierwszym użyciu leku stosuj pół tabletki i dopiero w momencie, gdy ta dawka nie wystarcza, zarzyj resztę tabletki. Stosuj leki około 30-45 minut przed stosunkiem. Nie mieszaj z alkoholem. Spożywanie obfitych i tłustych posiłków może znacząco obniżyć skuteczność leku. Zawsze najpierw sprawdź czy nie jesteś uczulony na jeden ze składników leku.