Extra Super P-Force 100 mg + 100 mg 4 tabletki Zobacz większe

Extra Super P-Force 100 mg + 100 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg plus Depoxetin 100 mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki

Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik

Działanie do 12 godzin

Więcej szczegółów

120,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Extra Super P-Force 100 mg + 100 mg w tabletkach ?

Extra Super P-Force 100 mg + 100 mg to ulepszona wersja popularnej Viagry, jeden z najmocniejszych środków dostępnych na rynku, a także wzmocniony lek w porównaniu z jego "młodszym bratem" czyli Super P-Force 100mg+60mg. Extra Super P-Force wyróżnia się zwiększoną dawką środka zapobiegającemu przedwczesnemu wytryskowi. Lek ten jest również środkiem poprawiającym potencję.

Jak wygląda oryginalny produkt Extra Super P-Force ?

Extra Super P-Force to lek w postaci tabletek koloru jasnoniebieskiego, pakowane po 4 w jednym blistrze. Na każdym pojedynczym blistrze znajdziemy unikalny numer serii, a także datę ważności leków do spożycia.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Extra Super P-Force w tabletkach ?

Extra Super P-Force to skutecznie połączenie leku, który nie tylko pomaga osiągnąć pełny wzwód, ale także poprawia kontrolę nad zbyt wczesnym wytryskiem. Za oba te zadania odpowiada zwiększona dawka leku.

Jaki jest skład leku Extra Super P-Force?

Extra Super P-Force to połączenie dwóch składników Cytrynianu Sildenafilu i Dapoksytyny. Oba te środki wystepują w dawce po 100mg.

Czy używanie Extra Super P-Force 100 mg + 100 mg w tabletkach jest bezpieczne ?

Extra Super P-Force to lek bezpieczny. Jednak aby takim pozostał warto stosować się do zaleceń, zarówno lekarza prowadzącego, jak i zaleceń zawartych w ulotce dołączonej do opakowania leku. Nie należy stosować z alkoholem. Nie spożywać dużych i tłustych posiłków. Sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na jakikolwiek składnik leku.