Apcalis-SX żel 20 mg 7 żeli

Nowy produkt

Substancja czynna Tadalafil 20 mg w każdej tabletce.

Pakowany w kartoniki zawierające 7 saszetek „Week Pack”

Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający.

Działanie do 36 godzin.

Więcej szczegółów

130,00 zł brutto

Więcej informacji

Apcalis-SX żel – oral jelly to środek poprawiający potencję, zalecany mężczyznom, którzy cierpią na zaburzenia erekcji. Środek ten jest przeznaczony jedynie dla dorosłych mężczyzn. Działa poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych, co powoduje zwiększenie przepływu krwi do prącia podczas stymulacji seksualnej. Pomaga to osiągnąć i utrzymać odpowiednią erekcję. Składnikiem leku odpowiedzialnym za utrzymanie erekcji jest Tadalafil.

W każdej saszetce o pojemności 5ml zawiera się galaretka w różnych smakach: ananas, pomarańcza, truskawka, czarna porzeczka, mięta, czekolada i mango. Zestaw zawiera kurację 7 dniową, do przyjmowania po jednym żelu na dzień, w odstępach 24-godzinnych. Stosowanie Apcalis-SX żel powinno być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przekazać wszystkie informacje o swoim stanie zdrowia, przebytych chorobach i chęci zażycia odpowiedniego leku.

Leki należy przyjmować doustnie, wraz z posiłkiem lub bezpośrednio po nim. Nie należy przyjmować ich wraz z obfitymi posiłkami, grejpfrutami, czy alkoholem. Najlepsze działanie występuje po 30 min od przyjęcia leku. Lek w przypadku niektórych osób może działać nawet do 36 godzin. Jeżeli stosujesz kurację tygodniową, zawsze bierz lek o tej samej porze dnia. Nie należy przyjmować dwóch dawek na raz.

Przechowywać Apcalis-SX żel należy w temperaturze nieprzekraczającej 25 stopni C. Przechowywać z dala od ciepła, wilgoci i światła. Nie przechowywać w łazience. Trzymaj z dala od dzieci i zwierząt domowych. Zawsze przed pierwszym użyciem przeczytaj ulotkę i stosuj się do niej. Sprawdź czy nie jesteś uczulony na którykolwiek ze składników leku.