King Cobra 120 mg 5 tabletek Zobacz większe

King Cobra 120 mg 5 tabletek

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 120 mg

 Pakowana w blistry po 5 tabletek

Działanie do 5 godzin

Więcej szczegółów

100,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest King Cobra tabletki 120 mg ?

King Cobra jest lekiem w postaci tabletek, przeznaczonym dla mężczyzn pragnących poprawić swoją potencję. Lek charakteryzuje się zwiększoną dawką aktywnego składnika Sildenafilu, a każda tabletka zawiera aż 120 mg tego środka. Jest to dokładnie 6 razy więcej niż w popularnej tabletce Cialis. King Kobra jest obecnie najsilniej działającym lekiem na potencję dostępnym na rynku. A jego działanie zachwalane przez pacjentów na całym świecie.

Jak wygląda oryginalny produkt King Cobra 120 mg ?

Oryginalny lek King Cobra ma postać tabletek koloru czerwonego, pakowane po 5 tabletek w jednym opakowaniu. Każde opakowanie leku posiada unikalny numer seryjny i datę ważności. Wszystkie opakowania posiadają na opakowaniu wizerunek węża - Kobry Królewskiej, od której lek zaczerpnął swoją nazwę. Na opakowaniu znajdziemy także nazwę producenta leku - Vega.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków King Cobra  120 mg ?

Lek ten działa jedynie podczas pobudzenia seksualnego, poprzez wspomaganie rozkurczu naczyń krwionośnych w prąciu, zwiekszając przepływ krwi i poprawiąjac krążenie. Jednocześnie pomaga osiągnąć wzwód mężczyznom mającym z tym problemy. King Cobra jest przeznaczony jedynie dla mężczyzn i jego zażywanie jest szczególnie odradzane kobietom. leku tego nie powinni używać pacjenci nie mający problemów ze wzwodem i jego utrzymaniem.

Jaki jest skład leku King Cobra 120 mg ?

Substancją czynną King Cobry odpowiadającą za poprawę potencji jest środek o nazwie Sildenafil. Każda tabletka leku zawiera 120mg tego środka. Sildenafil występuje w tym leku w postaci cytrynianu.

Czy używanie King Cobra 120 mg jest bezpieczne?

Tak, używanie King Cobry jest bezpieczne, ale tylko pod warunkiem spełnienia kilku poniższych zaleceń. Po pierwsze zawsze przed użyciem jakiegokolwiek leku skontaktuj się z lekarzem i przedstaw jemu wszystkie swoje schorzenia. Skonsultuj się czy zacząć używanie leków na potencję od King Cobry - leku o mocnym działaniu. Zawsze przed pierwszym użyciem zapoznaj się z ulotką do niego dołączoną i przeczytaj czy nie zanjdujesz się w grupie osób, którym zazywanie tego leku może nie służyć. I zawsze stosuj się do zaleceń odnośnie zażywania tego leku tj. nie mieszaj King Cobry z alkoholem, nie stosuj leku po spożyciu dużego, tłustego posiłku. Nie mieszaj też King Cobry z żadnym innym lekiem, zwłaszcza innymi lekami na potencję.