Kamagra do ssania 100 mg 4 tabletki Zobacz większe

Kamagra do ssania 100 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki/cukierki

Działanie do 4 godzin.

Więcej szczegółów

80,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Kamagra tabletki do ssania 100 mg ?

Kamagra w tabletkach do ssania to najnowszy lek poprawiający potencję u mężczyzn. Jest to wynalazek firmy Ajanta Pharma, stworzony dla użytkowników którzy nie lubią łykać tabletek. Kamagra do ssania jest to cukierek, który powoli rozpuszcza się w buzi i ma przyjemny smak, a także jest łatwo przyswajalny przez organizm pacjenta. Oryginalna Kamagra do ssania jest dostępna w dwóch smakach truskawkowym z cytryną i anansowym z miętą.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra tabletki do ssania 100 mg ?

Oryginalny lek Kamagra do ssania to produkt pakowany po cztery cukierki koloru jasnego z elementami smakowymi, truskawka z elementami koloru czerwonego, a smak ananasa z elementami żółtymi. Kamagra do ssania, posiada na kazdym opakowaniu unikalny numer seryjny i datę wazności leku do spożycia.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra tabletki do ssania 100 mg ?

Kamagra działa na układ krwionośny rozkurczająco, pozwalając na swobodny przepływ krwi do prącia, a także pozwala zachować ten stan przez długi czas, w zależności od przyjętej dawki. Kamagra do ssania działa jedynie wtedy, gdy mężczyzna osiąga stan podniecenia seksualnego, dlatego może być bezpiecznie stosowana nie tylko bezpośrednio przed samym zbliżeniem. Działanie Kamagry do ssania objawia się mniej więcej po 30min. od spożycia, ale w zalezności od organizmu, może się to nieznacznie zmieniać.

Jaki jest skład leku Kamagra tabletki do ssania 100 mg ?

Każda pojedyncza tabletka Kamagry posiada 100 mg aktywnego środka poprawiającego potencję o nazwie Sildenafil. Pozostałe substancję leku nie mają własciwości aktywnych i nie biorą udziału w procesie poprawy potencji. Jednak przed użyciem Kamagry koniecznie należy zapoznać się z pełnym składem leku i sprawdzić czy nie jesteśmy uczuleni na inne składniki tego preparatu.

Czy używanie Kamagra tabletki do ssania 100 mg jest bezpieczne?

Tak, Kamagra jest lekiem bardzo bezpiecznym i nie stwierdzono żadnych niepożądanych zachowań pacjentów. Kamagry nie powinni jednak używać ludzie ze zdiagnozowanymi wadami serca. O innych przeciwskazaniach należy przeczytać na ulotce dołączonej do leku. Zawsze przed użyciem Kamagry należy powiadomić o tym swojego lekarza i przedstawić jemu swoją historię choroby. Nie poleca się łączenia tego leku z alkoholem oraz obfitymi posiłkami.