Kamagra tabletki musujące 100 mg 7 tabletek Zobacz większe

Kamagra tabletki musujące 100 mg 7 tabletek

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w plastikowe słoiczki zawierające po 7 tabletek

Działanie do 4 godzin

Więcej szczegółów

140,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Kamagra tabletki musujące 100 mg ?

Kamagra tabletki musujące 100 mg to lek poprawiający potencję przeznaczony dla pełnoletnich mężczyzn cierpiących na zaburzenie erekcji. Wystepuje on w postaci tabletek, rozpuszanych w wodzie, tak jak popularne tabletki z witaminami typu pluszz.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra tabletki musujące 100 mg ?

Kamagra w postaci tabletek musujących to opakowanie, tuba zawierające 7 pomarańczowych pastylek do rozpuszczania w wodzie. Tabletka szybko rozpuszcza się i barwi wodę na pomarańczowy kolor. Taka forma leku jest bardzo łatwo przyswajalna i jej działanie jest bardzo szybkie do zaobserwowania.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra tabletki musujące 100 mg ?

Kamagra w tabletkach musujących działa na takiej samej zasadzie jak jej odpowiedniki w tabletkach do połknięcia. Lek poprawia ukrwienie i przepływ krwi do męskich narządów rozrodczych, co pozwala osiągnąć zadawalający poziom erekcji i pozwala utrzymać ją znacznie dłużej. Lek działa tylko w momencie pobudzenie seksualnego, a nie non-stop, przez co może być przyjmowany nawet w sytuacji w której nie możemy pozwolić sobie na pobudzenie seksualne.

Jaki jest skład leku Kamagra tabletki musujące 100 mg ?

W skład leku Kamagra wchodzi przede wszystkim środek o nazwie Sildenafil. On jest odpowiedzialny za poprawę ukrwienia i przepływu krwi. W każdej jednj tabletce Kamagry w tabletkach musujących jest 100mg teego środka. Jest to jedyny aktywny składnik leku, który to lek zawiera również substację smakowe, a także kilka innych nie aktywnych, czyli mniej ważnych składników. Wszystkie inne składniki leku są dostepnę w ulotce dołączonej do opakowania leku.

Czy używanie Kamagra tabletki musujące 100 mg jest bezpieczne?

Tak, o ile spełnimy najpierw kilka warunków. Na pewno przed zażyciem każdego leku na potencję, koniecznie należy skontaktować się z lekarzem i poinformować go o chęci przyjęcia leku. Należy również poinformować go o nazwie i składzie leku. Jeżeli lekarz nie stwierdzi przeciwskazań, można bezpiecznie przyjmować lek, pamiętając jednak, aby nie łączyć jego przyjmowania z alkoholem, ani z tłustymi posiłkami.