Kamagra Gold 100 mg Zobacz większe

Kamagra Gold 100 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.

Działanie do 4 godzin.

Co to jest Kamagra Gold ?

Więcej szczegółów

60,00 zł brutto

Więcej informacji

Kamaga Gold to lek poprawiający ukrwienie i przepływ krwi do prącia, co przekłada się na zwiększenie potencji u mężczyzn w każdym wieku. Lek pozwala osiągnąć wiele lepszy wzwód, co pozwoli znów czerpać radość z życia seksualnego. Lek ten może być stosowany przez mężczyzn, którzy ukończyli 18 rok życia.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra Gold ?

Oryginalna Kamagra Gold posiada opakowanie zawierające 4 tabletki leku, barwy zielono-niebieskiej. Każda tabletka posiada kształt rombu i na każdej jest jest wytłoczone logo producenta AP (Ajanta Pharma). Zaś po drugiej stronie każdej tabletki znajdziemy symbol KGR 100. Każde oryginalne opakowanie Kamagra Gold posiada szczególne cechy, a są to: hologram z nazwą producenta, unikalny numer seryjny, a także datę ważności leku.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra Gold ?

Kamagra Gold powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych odpowiadających za ukrwienie męskich narządów rozrodczych. Działanie leku nie jest stałe, a jedynie uaktywnia się w momencie podniecenia seksualnego, przez co można bezpiecznie używać tego leku nie tylko bezpośrednio przed stosunkiem seksualnym. Najlepsze efekty lek ten pokazuje po około 30 minut po zażyciu, czas ten może ulec zmianie w zależności od organizmu pacjenta. Nie poleca się spożywać tłustych posiłków, a także alkoholu, wraz z Kamagrą Gold, gdyż może to skutkować obniżoną skutecznością działania leku.

Jaki jest skład leku Kamagra Gold ?

Kamagra Gold zawiera 100 mg aktywnego środka na poprawę potencji o nazwie Sildefafil. To właśnie dzięki tej substancji lek ten zachowuje swoją skuteczność.  Kamagra nie zawiera żadnych szkodliwych substancji pomocniczych

Czy używanie Kamagry Gold w tabletkach 100mg jest bezpieczne?

Tak, używanie Kamagry Gold jest bezpieczne, ale tylko wtedy, gdy spełnimy wszystkie poniższe zalecenia. Trzeba pamiętać, że Kamagra Gold jest lekiem i tak samo jak w przypadku zażywania jakiegokolwiek innego leku, należy zawsze poprzedzić to wizytą u lekarza specjalisty. Należy koniecznie poinformować lekarza o wszystkich przebytych chorobach i aktualnym stanie zdrowia. Bezwzględnie należy także stosować się do zalecanej przez lekarza dawki leku. zawsze przed użyciem leku Kamagra Gold należy bardzo uważnie przeczytać ulotkę dołączoną do leku. Oprócz przypadków osób uczulonych na pojedyncze składniki leku, nie zanotowano żadnych szkodliwych lub ubocznych skutków stosowania leku.

 

  •          Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w kartoniki zawierające 7 saszetek. „Week Pack”

Każde opakowanie posiada hologram zabezpieczający

Działanie do 4 godzin.

Co to jest Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg ?

Kamagra w żelu (Oral Jelly) 100 mg to lek, dla mężczyzn, poprawiający potencję seksualną i pozwalający osiągnąć zadowalający wzwód, podczas podniecenia seksualnego. Ten typ Kamagry jest łatwy do przyjmowania i łatwy do połknięcia, dzięki postaci żelu. Lek ten jest sprzedawany w 7 opakowaniach, gdyż jest to kuracja 7-dniowa.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra w żelu (Oral Jelly) ?

Kamagra w postaci żelu doustnego (w języku angielskim: Kamagra Oral Jelly), to 7 szaszetek wypełnionych galaretowatą substancją, łatwą do połknięcia. Substancja ma kolor. Wszystko to zamknięte jest w prostokątnym opakowaniu, opatrzone hologramem z nazwą producenta, czyli firmą Ajanta Pharma, unikalnym numerem seryjnym, a także datą ważności. Warto zwrócić też uwagę, że oryginalna Kamagra w żelu posiada postacie dwóch osób znajdujących się zaraz przed nazwą produktu na froncie opakowania, jako złotego koloru wybrzuszenia.

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Kamagra żel doustny 100 mg ?

Główną zaletą leków oferowanych w postaci żelu jest jego łatwość przyswajania, co powoduje szybsze i skuteczniejsze działanie już chwilę po zażyciu, a także nie ma konieczności łykania tabletek. Pozostałe działanie tego leku nie różni się w znaczący sposób od oferowanej przez nas Kamagry w tabletkach.

Lek działa rozkurczowo na naczynia krwionośne, odpowiedzialne za transport krwi do męskich organów płciowych, a także pomaga zachować odpowiedni jego poziom przez długi czas.

Jaki jest skład leku Kamagra żel doustny 100 mg ?

Substancją odpowiedzialną za wysoką skuteczność leku, jest środek o nazwie Sildenafil. Każda pojedyncza tabletka zawiera 100mg tego środka, co zapewnia odpowiednie działanie na okres około 24 godzin, lecz może się to zmieniać w zależności od wagi ciała, a także przyjmowanych w międzyczasie pokarmów. Sildenafil jest głównym składnikiem leku, inne substancje występują w śladowych ilościach i nie są odpowiedzialne za właściwe działanie leku. Każda tabletka do rozpuszczania posiada inny smak, między innymi ananas, truskawka, banan i inne.

Czy używanie Kamagra żel doustny 100 mg jest bezpieczne?

Używanie leku Kamagra w postaci żelu doustnego jest w pełni bezpieczne, ale musi być zawsze poprzedzone wizytą u lekarza, któremu należy przedstawić całą swoją historię przebytych chorób, a następnie poinformować go, o obecnym stanie zdrowia, a także poinformować go o chęci przyjęcia określonego preparatu. Zawsze przed zażyciem dostarczonego leku, należy dokładnie przeczytać ulotkę i sprawdzić czy leki nie spowodują uczulenia lub innych niepożądanych skutków ubocznych. Zawsze należy stosować się do zaleceń dotyczących dawkowania leku, a także nie mieszać leków poprawiających potencję z alkoholem i tłustym obfitym posiłkiem. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek niepokojących objawów należy natychmiast skontaktować się ze swoim lekarzem.