KAMAGRA 100 mg 4 tabletki Zobacz większe

KAMAGRA 100 mg 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Sildenafil 100 mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.

Każdy blister z hologramem

Lek działa do 4 godzin.

Więcej szczegółów

50,00 zł brutto

Więcej informacji

Kamagra to zdecydowanie najbardziej popularny lek na poprawę potencji, sprzedawany przez nasz sklep. Jej przewaga jest niepodważalna, a cena niezwykle atrakcyjna. Wielu zadowolonych pacjentów wybrało ten skuteczny specyfik. Dowiedz się jak działa Kamagra 100 mg, jak ją stosować, co zrobić przez pierwszym jej zażyciem i jak rozpoznać oryginalne leki.

Co to jest Kamagra 100 mg w tabletkach ?

Kamagra 100mg w tabletkach to lek, przeznaczony dla dorosłych mężczyzn, cierpiących na zaburzenia erekcji. Lek wyprodukowany na bazie składnika, który zawiera medykament na poprawę potencji - Viagra. Szybko stał się tańszą, a wcale nie gorszą alternatywą dla tego najbardziej popularnego środka.

Kamagra jest dla mężczyzn, którzy pragną poprawić swoją łóżkową formę, prawdziwym objawieniem, gdyż jej działanie jest niezwykle skuteczne, a jednocześnie otrzymujemy ten lek w cenie o wiele mniejszej niż porównywalne tego typu środki na poprawę erekcji. Ilość zadowolonych pacjentów stale się zwiększa, wraz z nowymi postaciami w jakich występuje ten lek. A warto wiedzieć, że Kamagrę można, zażywać również w postaci żelu doustnego, napoju z rozpuszczalnych tabletek typu pluszz lub w postaci cukierków dla ssania.

Kamagra trafiła do aptek na całym świecie w roku 2010, od razu stając się hitem sprzedaży. Zdecydowanie największą popularność zdobyła zwłaszcza w USA, gdzie jej sprzedaż przekroczyła wszelkie przewidywania.

Jak wygląda oryginalny produkt Kamagra 100 mg ?

Kamagra w tabletkach ma postać czterech zielono-niebieskich, łatwo przyswajalnych przez organizm, pastylek. Zamknięte w szczelnym opakowaniu, na którym zawsze widnieje data ważności leku do spożycia oraz hologram producenta z nazwą produktu. Każda pojedyncza pastylka posiada oznaczenie z skrótem nazwy środka (KGR), w postaci niewielkiej wklęsłości, a po drugiej stronie oznaczenie ilości aktywnego środka o nazwie Sildenafil (w przypaku Kamagry jest to 100mg), odpowiadającego za osiągniecie i utrzymanie erekcji. Każdy oferowany przez nas produkt, posiada długi termin ważności do spożycia, sięgający nawet do dwóch lat. Przykładamy szczególną wagę, aby nigdy do Twoich rąk nie trafił produkt, nie posiadający wszystkich oznak oryginalności.  

Jakie działanie wywołuje zażywanie leku ?

Kamagra u osób cierpiących na zaburzenia erekcji przywraca sprawność fizyczną, wywołując odpowiednie ukrwienie i nie dopuszczając do nadmiernego odpływu krwi z prącia. U osób bez wykrytych zaburzeń ze wzwodem środek ten powoduje poprawę jakości erekcji i jej trwania, a także jej intensywności. Zwiększone również jest odczuwanie czułości po żażyciu tego środka.  Lek ten pokazuje swoje działanie po około 30 do 120 minut po zażyciu, w zależności od organizmu osoby przyjmującej środek. Jeśli lekarz nie zaleci innej dawki, pacjent powinien przyjąć jedną tabletkę. Nie wolno przekraczać dawki 100mg czyli jednej tabletki na dobę, ale warto też robić przerwy przy dłuższym używaniu tego leku. Kamagra nie powinna być używana po obfitym, tłustym posiłku, gdyż znacząco osłabia to jej wpływ. Jej działanie objawia się jedynie w momencie podniecenia seksualnego, a nie przez cały czas po zażyciu leku, co pozwala na normalne funkcjonowanie pacjenta. Silna i stabilna erekcja utrzymuję się przez około cztery do sześciu godzin. Mężczyznie jest również znacznie łatwiej przejść do ponownego ponownego stosunku, gdyż regeneracja nie trwa tak długo jak bez użycia Kamagry. 

Jaki jest skład leku Kamagra 100 mg w tabletkach?

Kamagra to środek oparty na bazie aktywnego środka o nazwie Sildenafil, który występuje z nim w postaci cytrynianu. 100mg w opisie naszego środka oznacza właśnie ilość Cytrynianu Sildenafilu. Inne składniki leku to, występujące w małych dawkach to: celuloza mikrokrystaliczna, wodofosforan wapnia, sól sodowa kroskarmelozy, magnez stearynianu, hypromeloza, dwutlenek tytanu, laktoza, glicerol trioctan, lak z indygotyną. Wszystkie te skłądniki są bezpieczne dla ludzi na nich nie uczulonych. Przed używiem leku warto przeczytać ulotkę i sprawdzić czy w składzie leku nie występują śladowe ilości innych potencjalnie niebezpiecznych składników, na które możemy być uczuleni.

Czy używanie Kamagry w tabletkach jest bezpieczne?

Jeżeli przyczytasz i zastosujesz się do umieszczonych w ulotce lub na naszej stronie informacji, to używanie Kamagry jest w pełni bezpieczne. Zawsze przed pierwszym użyciem skontaktuj się w lekarzem, opowiedź jemu o swoim stanie zdrowia. Poinformuj go jednocześnie o wszystkich przebytych do tego czasu chorobach i dolegliwościach. Nie mieszaj Kamagry z sokiem z grajfrutów, gdyż jego właściwości zaburzają dziłanie leku. Dalece niewskazane jest stosowanie tego leku wraz z alkoholem czy innymi używkami zmieniającymi świadmość. Nie warto spożywać Kamagry po obfitym posiłku, lek wtedy może nie spełnić swojego zadania.  Warto popić lek dużą ilością niegazowanej wody. Prześpieszy to jego działanie i poprawi przyswajalność leku przez organizm.