Levitra 20 mg BAYER 4 tabletki Zobacz większe

Levitra 20 mg BAYER 4 tabletki

Nowy produkt

Substancja czynna Wardenafil 20 mg

Pakowana w blistry zawierające 4 tabletki.

Lek działa do 10 godzin

Więcej szczegółów

100,00 zł brutto

Więcej informacji

Co to jest Levitra 20 mg ?

Levitra to lek na poprawę potencji skierowany do pełnoletnich mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji lub chcących potencję poprawić. Levitra zyskała popularność od samego początku jej pobytu na rynku, dzięki oryginalnemu składnikowi leku czyli Wardenafil, a także wysokiej jakości składników. Lek ten wyprodukowany został przez niemiecką firmę Bayer.

Jak wygląda oryginalny produkt Levitra 20mg ?

Oryginalna Levitra jest sprzedawana w pomarańczowym, odbijającycm światło opakowaniu zawierającym 4 tabletki. Na opakowaniu znajdziemy nazwę producenta - firmę Bayer. Pojedyncza tabletka ma kształt koło i jest koloru zółtego. Na każdej pastylce znajdziemy wytłoczony charakterystyczny znak firmy Bayer, a po drugiej stronie liczbę 20 czyli ilość Wardenafil mierzoną w mg.  

Jakie działanie wywołuje zażywanie leków Levitra 20 mg ?

Wardenafil zawarty w Levitrze powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych odpowiedzialnych za właściwe ukrwienie prącia. Dostarczana jest większa ilość kwri i może ona przepływać swobodniej. Lek działa jedynie w momencie podniecenia seksualnego i nie jest aktywny, gdy tego nie chcemy. 

Jaki jest skład leku Levitra 20 mg ?

Skład leku to Wardenafil w ilości 20mg na tabletkę. Jest to aktywny środek na poprawę potencji polecany jedynie dla meżczyzn. Levitra nie zawiera żadnych innych aktywnych środków. Zawsze przed użyciem sprawdź wszystkie składniki leku.

Czy używanie Levitra 20 mg jest bezpieczne?

Tak, Levitra jest lekiem całkowicie bezpiecznym. Levitra jest lekiem z najwyższej półki wśród leków na potencję. Wszystkie jej składniki zostały odpowiednio dobrane, firmuje to znana i ceniona firma Bayer, produkująca najróżniejsze leki dla ludzi z całego świata. Jednak jak w przypadku pierwszego użycia każdego innego leku, zawsze najpierw należy skontaktować się ze swoim lekarzem i przedstawić jemu swój stan zdrowia, a także historię przebytych chorób. Levitra nie może być przyjmowana wraz z alkoholem, a także nie powinno sie poprzedzać stosowania Levitry dużym i tłustym posiłkiem.