FORMULARZ KONTAKTOWY

Warto zaufać aptece internetowej POTENCJA24H.PL, gdyż od kilkunastu lat (Rok. zał 2005) staramy się dostarczać produkt w pełni oryginalny, z długą datą ważności i w odpowiednim opakowaniu. Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze nasz Klient był zadowolony z transakcji. Nie boimy się opinii, pod każdym produktem znaleźć można opinie o danym produkcie i o jakości wykonanej przez nas usługi. Warto nam zaufać, a my odwdzięczymy się pełną uczciwością i dbałością o każdego Klienta, w myśl hasła:

UCZCIWOŚĆ - SOLIDNOŚĆ - JAKOŚĆ - " KIEDY ZROBISZ Z NAMI DEAL TO DO NAS SZYBKO WRÓCISZ "

Wszystkie zamówienia realizujemy do 14:00 każdego dnia roboczego i zawsze otrzymasz potwierdzenie jego realizacji. W szczególnych przypadkach może wystąpić jednodniowe opóźnienie, które jednak zdarza się niezwykle rzadko. Jeżeli nie otrzymałeś potwierdzenia realizacji zamówienia, od razu pisz do nas ponaglenie, na każde takie zgłoszenie zareagujemy bez zwłoki lub postramy się wynagrodzić stracony czas.

Oferujemy następujące formy wysyłki leków na potencję:

20 zł - Odbiór osobisty na wybranej poczcie "Poste Restante" Nie jest wymagane złożenie zamówienia poprzez koszyk. Najbliższy Urząd Pocztowy należy wybrać samodzielnie (LINK POCZTY)

26 zł - Sprawdzenie zawartości przesyłki przed odbiorem         

20 zł -Za pobraniem - Paczka24

20 zł - Wysyłka międzynarodowa LIST PIORYTETOWY (Cena może się różnić w zależności od kraju do jakiego ma zostać wysłana paczka) Wymagany przelew przed wysłaniem towaru za granicę.