O NAS

Najlepsze leki na potencję - ponad 10 lat na rynku PL & EU.

Od roku 2005 sprowadzamy bezpośrednio od producentów najlepszej jakości leki na potencję i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w naszym sklepie zakończyły się zawsze pełną satysfakcją naszych Klientów.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM 

Dokładnie sprawdzamy czy produkty oferowane przez POTENCJA24H.PL spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, zarówno podczas transportu od producenta, podczas przechowywania w naszych magazynach, jak i podczas wysyłki do Klienta końcowego.

Żaden lek nie ma prawa wpaść w niepowołane ręce, gdyż nasze leki trafiają do nas bez żadnych pośredników - prosto od producentów.

Każde opakowanie jest sprawdzane przez naszych farmaceutów pod kątem przydatności do sprzedaży i bardzo dbamy o to, aby nigdy do Twoich rąk nie trafił produkt przeterminowany, nieoryginalny lub z uszkodzonym opakowaniem. Twoje zdrowie jest dla nas najważniejsze.

100% SATYSFAKCJI

Staramy się, aby nasi Klienci zawsze otrzymywali produkt w jak najkrótszym czasie po złożeniu zamówienia. A dyskretna przesyłka nigdy nie będzie nosić żadnych śladów tego co się w niej znajduje.

INCOGNITO 

POTENCJA24H.PL  - nie przechowuje żadnych danych, których nie życzą sobie nasi Klienci. Zawsze możesz prosić o usunięcie wszelkich danych po realizacji zamówienia. A dane, które są przechowywane, zostały zabezpieczone i nie ma żadnej mozliwości, że wpadną w niepowołane ręcę.

OTWARCI NA SUGESTIE

Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z usług POTENCJA24H.PL nie rezygnuj z naszych usług, ale czym prędzej poinformuj nas o nie własciwym potraktowaniu.

Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny i każdemu postaramy się ułatwić zakupy w naszym sklepie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów. Pozdrawiamy